« Shpat Kasapi ft. V-Ton - Ti je...
Elvir Mekic ft. Jovan Jovanov ... »
Shpat Kasapi - Sillu pshtillu

Shpat Kasapi - Sillu pshtillu

World Music International
• Year : 0
On demand! (album available 128-320kbs)*    

0


Label

Album Info

genre: Folk/Pop
country: Albania

tracks:

01. Kush isthe fejuar
02. Njesoj per te dy
03. Fajin e kam vet
04. Sillu pshtillu
05. Sa shum fjal dhe premtime
06. Dashurom ti
07. Nuk jam si ti
08. Luj luj bukuroshe
09. Sonte do te pi
10. Heshtja esht flori
11. Ty te mendoj
12. Vetes nuk ja fali
(Ads... Please contact to us)
Advertising#tags
The album code is : ODI115518

Chris Isaak - Best Of | VA - Sister Funk Vol.1 (2000) | ABC Euro-Italo-Disco | Slappa | MIHO FUJIWARA - california crisis - 1986 |